شیرینی فروشی قندیل

آدرس شیرینی قندیل : قشم، خیابان دانش، سایت فودکورت

شماره تماس : 07635224440

درباره پروژه شیرینی فروشی قندیل

کارفرما : جناب آقای صالحی

پروژه شیرینی فروشی قندیل در جزیره قشم اجرا شده است. جزیره قشم نسبت به دیگر مناطق آب و هوایی کشور شرایط آب و هوایی  متفاوتی دارد.

آب و‌ هوای این منطقه جغرافیایی بسیار گرم است لذا ساختار یخچال هایی که به این منطقه ارسال می شود باید طوری باشد که با شرایط آب و هوایی این منطقه مطابقت داشته باشد و بتواند نیازهای مشتری یا سفارش دهنده را تامین کند.

کارفرمای پروژه شیرینی فروشی قندیل آقای صالحی هستند و جمعا  هشت دستگاه یخچال و ویترین به آن ها تحویل داده شده‌ است که شامل یخچال های ایستاده تمام دکوری می باشند.

در داخل این نوع یخچال ها از  آینه های مخصوص نگهداری و نمایش کیک استفاده شده است. همچنین فضای  داخلی  و خارجی این  نوع یخچال ها  به طور کامل مجهز به پوشش استیل نگیر است که باعث می شود بدنه داخلی و خارجی آن ها از استحکام لازم برخوردار بوده و دچار آسیب دیدگی نشوند.

ویترین های مخصوص نگهداری شیرینی های خشک هم به این صورت طراحی شده است که برای پوشش فضای داخلی و خارجی  کار به طور کامل از استیل نگیر و ضد زنگ استفاده شده است.

 به دلیل  رطوبت شدیدی  که در  آب و هوای جزیره قشم وجود دارد  حتما باید در ساختار یخچال های که در این منطقه استفاده می شود از  استیل هایی استفاده شود که به هیچ وجه دچار رنگ‌ زدگی نمی شوند.

همچنین در این پروژه یخچال های تحویل داده شده است که مجهز  به سیستم رطوبت سرد و  مخصوص نگهداری شیرینی های تر می باشند.

 فضای داخلی و خارجی کار در این نوع یخچال هم به طور  کامل با استیل ضد زنگ یا همان نگیر پوشش داده شده است تا استحکام کار به نحو چشمگیری افزایش پیدا کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *