شیرینی وی آی پی کیک شعبه ۱ شیراز

آدرس vip cake : شیراز معالی آباد نبش دوستان

شماره تماس : 07136341080

درباره شیرینی وی آی پی کیک شعبه ۱ شیراز

 

کارفرما : جناب آقای امیر نعمتی

محدوده : شیراز

شیرینی وی آی پی کیک شعبه 1 یکی از شیرینی فروش های بنام و معروف شهر شیراز است که جمعا دارای سه شعبه می باشد. که در این مقاله عکس های مربوط به آخرین و جدیدترین شعبه از این مجموعه شیرینی فروشی ها را با شما دوستان به اشتراک می گذاریم.

مسئولین این شعبه از شیرینی وی آی پی کیک به قدری از محصولات و یخچال های نصب شده به وسیله شرکت ما رضایت داشتند که تصمیم به تعویض یخچال های دیگر شعبات خود گرفتند. هرچند یخچال های دیگر شعب این مجموعه از برندهای بنام و شناخته شده تولید یخچال در کشور تهیه شده بود ولی از نحوه کار و کیفیت آن ها راضی نبودند.

طبق گفته های آقای نعمتی که از مسئولان شیرینی وی آی پی کیک هستند به دلیل کیفیت نامناسب یخچال های نصب شده در دیگر شعب میل و رغبتی به بازدید از این شعب ندارد و همچنین به علت کیفیت مناسب و زیبایی ظاهری یخچال های نصب شده در شعبه جدید بیشتر تمایل دارند در این شعبه حضور داشته باشد.

همچنین مسئولین این مجموعه قنادی ها تصمیم گرفتند که یخچال های موجود در شعب دیگر خود را هم با یخچال های جدید و تولیدی گروه ما یعنی ایران استیل تعویض نمایند. لذا ما هم برای متر زدن فضای داخلی این شعب و هماهنگی برای انتخاب نوع مناسب ویترین و یخچال های این مجموعه در هر یک از شعب به صورت مجزا حاضر شدیم.

این پروژه یکی از قشنگ ترین طرح هایی است که به وسیله مجموعه ما طراحی و اجراء شده است. چون بسیار با دکوراسیون داخلی آن‌ها همخوانی داشته و از تناسب لازم با طراحی انجام شده به وسیله شرکت ما برخوردار است.

در راستای تحقق هر چه بهتر پروژه با مسئول دکوراسیون داخلی این مجموعه شیرینی فروشی که در شیراز حضور داشتند بسیار هماهنگ‌ بودیم‌ تا جایی که ریزترین نکات در مورد دکوراسیون داخلی و طراحی فضاها با یکدیگر هماهنگی های لازم را انجام دادیم تا نتیجه کار به بهترین شکل ممکن حاصل شود.

جمعا هشت دستگاه یخچال قنادی به آن ها ارائه شده است. یخچال هایی که به آنها جهت نصب و استفاده ارائه شده است از جدیدترین یخچال های تولید شده در شرکت ما با  نمای شیشه 360 درجه است که در عکس های گرفته شده کاملاً مشخص هستند.

از نظر دیداری شرایط و طراحی  این یخچال ها طوری است که جنس ها و محصولات شیرینی فروشی داخل آن به راحتی مشخص بوده و در داخل یخچال ها خودنمایی می کنند. رنگ فضای داخل یخچال ها سفید انتخاب شده است به شکلی  که  از نظر نور و نمای داخلی شرایط مطلوب تری داشته باشند.

یخچال های تحویل داده شد به این مجموعه، شامل مواردی مثل یخچال های مخصوص نگهداری شیرینی تر، یخچال های شوکیک و ویترین های  مخصوص نگهداری زولبیا و شیرینی خشک، یخچال های ایستاده تمام دکوری داخل آینه مخصوص نمایش هرچه بهتر کیک ها می باشند.

تصویر یخچال شیرینی وی آی پی کیک شیراز

همچنین در محصولات جدید ایران استیل نمای دیداری یخچال ها بسیار عالی و با کیفیت طراحی شده است یعنی قسمت بالای یخچال صد درصد شیشه است همچنین میزان رطوبت دهی یخچال افزایش پیدا کرده  و بهینه شده است.

بطور کلی محصولات جدید شرکت ما نسبت به محصولات قدیمی از نظر شرایط و کیفیت نگهداری شیرینی باز هم بهتر شده است، به شکلی که آقای نعمتی مسئول این مجموعه از شرایط بسیار راضی بودند و می گفتند که در یخچال های جدید اگر  شیرینی حتی چند روز هم‌ داخل یخچال بماند باز هم از نظر کیفیت مثل روز اول است  و خریدار از کیفیت آن راضی می باشد.

یخچال تمام نمای پروژه شیرینی وی آی پی کیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *