شیرینی کاکتوس

آدرس کافه شیرینی کاکتوس : دلفان، میدان فردوسی، ابتدای خیابان بهارستان

شماره تماس : 06632731840

 

درباره کافه شیرینی کاکتوس

 کارفرما : سرکار خانم جعفریان محدوده :  دلفان لرستان

کافه شیرینی کاکتوس  یکی از واحد های عرضه کننده شیرینی در شهرستان دلفان از توابع استان لرستان است که مسئول آن خانم جعفریان می باشد. یخچال های محل نگهداری شیرینی و دکوراسیون داخلی این پروژه در  سال 1400 خورشیدی به وسیله مجموعه ما انجام شده است.

خانم جعفریان مسئول و صاحب کافه شیرینی کاکتوس در فضای مجازی و از طریق اینستاگرام با کارها و محصولات ما آشنا شده بودند. به شکلی که مجموعه های کار شده از یخچال قنادی سوئیت پالاس و دکوراسیون داخلی آن در فضای مجازی مورد توجشان قرار گرفته بود، بخصوص از یخچال ها و نوع دکوراسیون این واحد عرضه شیرینی خیلی خوش شان آمده بود و حتی خانم جعفریان برای دیدن یخچال ها و دکوراسیون داخلی شیرینی فروشی سوئیت پالاس مستقیم  به تهران سفر کرده بودند تا از نزدیک زیبایی کار را مشاهده کنند.

خانم جعفریان در سفری که به تهران برای بازدید از سوئیت پالاس داشتند در مورد کیفیت یخچال ها از فروشندگان و صاحب مغازه، پرس و جو کرده بودند تا نسبت به کیفیت محصولات نصب شده بخصوص یخچال ها اطمینان خاطر پیدا کنند.

یخچال ها و دکوراسیون داخلی شیرینی سوئیت پالاس انقدر مورد توجه مسئول و صاحب کافه شیرینی کاکتوس قرار گرفته بود که دقیقاً یخچال ها و  حتی رنگ و نوع ام دی اف  و مدل دکوراسیون داخلی واحد شیرینی فروشی خودشان را هم مثل سوئیت  پالاس سفارش داده بودند.

 در مجموع باید خاطر نشان کرد که سوئیت پالاس یکی از پروژه‌هایی است که  یخچال های نصب شده  و دکوراسیون داخلی آن خیلی مورد توجه قنادها و‌ کسانی که  دنبال یخچال های قنادی هستند قرار می گیرد.

    پروژه کافه شیرینی کاکتوس   شیرینی کاکتوس            

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *