سردخانه ثابت و متحرک زیر صفر و بالای صفر

سردخانه ثابت و متحرک

همان طور که می‌دانید اکثر مواد غذایی جهت صحیح و سالم ماندن و محفوظ ماندن کیفیت بایستی در فضایی با دمای مناسب که اغلب اوقات دمایی زیر صفر می‌باشد نگهداری شوند و از این طریق است که طول عمر آن‌ها افزایش می‌یابد. بنابراین کیفیت آن حفظ می‌شود و این امکان وجود دارد که بتوان از آن با خیال راحت استفاده کرد. یکی از گزینه‌ها برای برآورده کردن این نیاز، استفاده از سردخانه‌ها می‌باشد. سردخانه‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها سردخانه‌های صنعتی می‌باشند که در ادامه مقاله قصد داریم کمی با این سردخانه بیشتر آشنا شویم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.

سردخانه ثابت و متحرک زیر صفر و بالای صفر

سردخانه ثابت و متحرک صنعتی

دسته‌ای از سردخانه‌ها که به سردخانه‌های ثابت و متحرک معروف هستند، برای نگهداری مواد و محصولات کشاورزی، غذایی و… در دمای زیر صفر و یا بالای صفر می‌باشند. این دستگاه‌ها شرایطی را برای مواد غذایی به وجود می‌آورند که سبب می‌شوند از فاسد و خراب شدن محصولات جلوگیری به عمل بیاید.

سرد خانه‌های ثابت و متحرک دارای طراحی‌های دقیق و مهندسی شده است می‌باشند. در ساخت این دستگاه‌ها از قطعات مختلفی همچون پانل ها، درب‌هایی با ضخامت و دانسته بالا، امپراتور و کندانسور استفاده می‌شود که قرار گیری این قطعات در کنار هم سبب می‌شود شرایط مناسب برای محصولات مختلف به خوبی فراهم شود.

خرید سردخانه ثابت و متحرک زیر صفر و بالای صفر

سردخانه‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف و طبق نیاز مشتریان طراحی و تولید می‌شود و قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی دارند که سبب می‌شود نیاز‌های متقاضیان به خوبی رفت گردد. البته برند‌های مختلفی از سردخانه‌های ثابت و متحرک در بازار موجود است که کیفیت‌ها و تجهیزات متفاوتی در آن‌ها به کار رفته اند. اگر شما عزیزان قصد خرید سردخانه ثابت و متحرک را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از قبل نیاز‌ها و خواسته‌های خود را در نظر بگیرید و در ادامه متناسب با آن خواسته‌ها دست به انتخاب بزنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.

سردخانه صنعتی ثابت

فروش سردخانه ثابت و متحرک

سردخانه‌های بزرگ که به آن‌ها سردخانه‌های صنعتی گفته می‌شود در دسته سردخانه‌های ثابت قرار می‌گیرند، این در حالی است که سردخانه‌های کانکسی و اتاقی که معمولا اندازه‌های کوچک‌تری نیز دارند، متحرک می‌باشند و قابلیت انتقال در آن‌ها وجود دارد. هر کدام از این انواع سردخانه‌ها دارای شرایط مختلفی می‌باشند و نیاز‌های مختلف افراد را بر خسب موقعیت برطرف می‌کنند. مراکز فروش سردخانه ثابت و متحرک فراوانی در سطح کشور وجود دارد و شما با مراجعه به مراکز معتبر، می‌توانید بهترین سردخانه را بر حسب موقعیت و نیاز خود تهیه نمایید.

قیمت سردخانه

قیمت سردخانه ثابت و متحرک

سردخانه‌ها را بر اساس مواد مختلفی به دسته‌های مختلف طبقه‌بندی می‌کنند. برای مثال یکی از این موارد شامل نوع مواد غذایی و مورد دیگر ابعاد و حجم آن می‌باشد. همچنین سردخانه به دو دسته اصلی سردخانه‌های بالای صفر و زیر صفر نیز طبقه‌بندی می‌شوند. مدل‌های بالای صفر این دستگاه برای نگهداری دارو، میوه و سبزیجات، لبنیات و… مناسب می‌باشد و مدل‌های زیر صفر برای نگهداری از گوشت و مرغ و ماهی و سایر مواد و محصولات یخ زده مناسب می‌باشند. همه این عوامل و دسته‌بندی‌ها می‌تواند روی قیمت سردخانه ثابت و متحرک تاثیر مستقیم بگذارد. علاوه بر آن نوع برند و شرکت سازنده نیز می‌تواند روی قیمت نهایی این محصول تاثیر بگذارد.

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با سردخانه‌های صنعتی ثابت و متحرک کمی بیشتر آشنا کنیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به مشاوره و راهنمایی‌های بیشتری دارید می‌توانید با کارشناسان و متخصصان با تجربه ما ارتباط برقرار نمایید و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *