شیرینی قند عسل

درباره شیرینی قند عسل

کارفرما : جناب آقای آزادفلاح
محدوده : هشتگرد

شیرینی قند عسل در هشتگرد و شهرستان هیو قرار دارد. کارفرما این پروژه  آقای آزادفلاح هستند و جمعا پنج دستگاه یخچال به آن ها واگذار شده است. شیرینی قند عسل، یخچال قنادی یا به عبارتی یخچال های شیرینی فروشی مورد نیاز خود را  در سال ۱۳۹۷ خورشیدی از مجموعه ما تحویل گرفته است. یخچال های تحویل داده شده به این مجموعه، جزء اولین نسل از یخچال های رطوبت ساز تولیدی ما هستند.

یخچال های واگذار شده به مجموعه شیرینی قند عسل شامل یک دستگاه یخچال مخصوص نگهداری کیک، یک دستگاه یخچال مخصوص نگهداری شیرینی های تر، دو عدد ویترین مخصوص نگهداری شیرینی های خشک و یک عدد میز ترازو هستند.

آقای آزادفلاح مسئول واحد شیرینی قند عسل از دوستان ما هستند و بعد از این که  یخچال های رطوبت ساز خود را به ایشان  تحویل دادیم رابطه دوستانه ما عمیق تر شده است.

باید به این نکته اشاره کرد که آقای آزاد فلاح به دلیل رضایت از کیفیت یخچال های تولیدی ما، مشتریان زیادی برای خرید یخچال به ما معرفی کرده است و هنوز هم  بعد از گذشت ۵ سال از خرید یخچال های تولیدی ما از کیفیت آن ها کاملا راضی هستند و  هنوز هم در صحبت با ما یا دیگران از کیفیت نامناسب یخچال های قدیمی خود ناراضی بوده و  شکایت می کنند.

ما از کسانی که در همان ابتدا به این نسل از یخچال تولیدی ما اعتماد کردند ممنون هستیم چون با این کار خود باعث شدند که فعالیت های تولیدی مجموعه ما بیشتر رشد و توسعه پیدا کند. به عبارت دیگر آقای آزاد فلاح از اولین کسانی هستند که به ما و یخچال های رطوبت ساز تولیدی  ما  اعتماد کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *