شیرینی فروشی خوشه گنبد کاووس

قنادی خوشه گنبد کاووس

آدرس قنادی خوشه : گنبد کاووس، خیابان امام خمینی شمالی، رو بروی پارک قابوس

شماره تماس : 01733227644

درباره قنادی و شیرینی فروشی خوشه گنبد کاووس

 کارفرما : جناب آقای ناصری محدوده : شهرستان گنبدکاووس

پروژه شیرینی فروشی خوشه گنبد کاووس در شهرستان گنبدکاووس انجام شده است. شیرینی فروشی خوشه در  شهرستان گنبد کاووس قرار دارد و یکی از قدیمی ترین شعب شیرینی فروش های خوشه محسوب می شود. لازم به ذکر است که این شعبه به عنوان تنها قنادی شبانه روزی ایران شناخته می شود.

 طراحی و تامین یخچال ها، ویترین ها و میز فروش یا دخل این شیرینی فروشی به وسیله شرکت ما انجام شده است. صاحبان این شیرینی فروشی در طول سالیان گذشته یخچال ها و ویترین های مورد نیاز  خود را از چند شرکت مطرح تهیه کرده بودند. اما صاحبان این قنادی از ویترین ها و  یخچال هایی که داشتند فوق العاده ناراضی بودند.

 آن ها معتقد بودند که کیفیت این ویترین ها و یخچال ها در نگهداری شیرینی پایین است. آن ها دلیل عوض شدن طعم، مزه و خشک شدن شیرینی را در کیفیت و متریال نامناسب و نامطلوب درب و  ساختار این نوع یخچال ها می دانستند. صاحبان این شیرینی فروشی پس از آشنایی با شرکت ما برای خرید یخچال قنادی درخواست گفتگو کردند.

پس از تعیین وقت قبلی، به صورت حضوری با ما وارد گفتگو و مذاکره شدند. در نهایت پس از انجام مذاکرات لازم تصمیم گرفتند که از شرکت ما یخچال خریداری نمایند.

آن ها در مجموع  10 دستگاه ویترین، یخچال و میز صندوق یا دخل از شرکت ما خریداری کردند. این مجموعه یک پکیج کامل  از یخچال های شیرینی فروشی شامل یخچال های مخصوص نگهداری کیک و شیرینی تر، ویترین برای  نگهداری شیرینی خشک، میز صندوق و یخچال خشک بود که در زمان مشخص شده به آن ها تحویل گردید.

کارفرمای این پروژه آقای ناصری هستند. طبق روال بقیه پروژه هایی که به وسیله شرکت ما انجام می شود طراحی یخچال ها مطابق با شرایط داخلی مغازه مورد نظر انجام شده است. به شکلی که یخچالهای خریداری شده از تناسب لازم با محل جانمایی برخوردار باشند.

 

 

 

 

 

 

 

       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *