شیرینی ناب تبریزی

آدرس قنادی ناب تبریزی : مهرشهر کرج، نبش خیابان 111

شماره تماس : 02633410753

درباره پروژه شیرینی ناب تبریزی

کارفرما : جناب آقای سعیدی

محدوده : کرج مهرشهر

 

یکی از جدیدترین پروژه‌های به اتمام رسیده در این مجموعه، پروژه شیرینی ناب تبریزی، واقع در مهرشهر کرج می‌باشد. این پروژه، یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین پروژه‌هایی است که در مجموعه ما با موفقیت به اتمام رسید. کارفرمای پروژه شیرینی ناب تبریزی، جناب آقای سعیدی می‌باشند. تأمین تمام یخچال‌ها و ویترین‌های این قنادی توسط مجموعه ما صورت گرفته است. در مجموع، ۱۴ دستگاه ویترین برای این قنادی در نظر گرفته شده است. برخی از دستگاه‌های استفاده شده عبارتند از:

  • یخچال‌های بلند، مخصوص نگهداری کیک دارای سیستم رطوبت سرد
  • یخچال‌های مخصوص جهت نگهداری شیرینی تر دارای سیستم رطوبت سرد
  • ویترین‌های مخصوص جهت نگهداری شیرینی‌های خشک
  • ویترین‌های مخصوص جهت نگهداری نان فانتزی (داخل چوب)
  • یخچال‌های Show Cake، مخصوص نگهداری دسر و کاپ کیک (با ارتفاع 110 متر)
  • و…

یکی از جذابیت‌های این پروژه در مقایسه با پروژه‌های دیگر همکاران، استفاده از یخچال‌هایی است که کاملا متناسب با دکور قنادی شیرینی ناب تریزی است. ما در مراحل اجرای این پروژه تمام تلاش خود را به کار برده ایم، تا علاوه بر ارائه یخچال‌هایی با سیستم‌های با کیفیت، زیبایی و جذابیت مغازه را نیز به طور چشمگیری بیافزاییم. دکور این قنادی، در نوع خود مثال زدنی است.

ضرورت وجود سیستم رطوبت رسان در یخچال‌های قنادی

یخچال‌های پیشنهاد شده برای نگهداری کیک‌های قنادی شیرینی ناب تبریزی، همگی دارای سیستم رطوبت‌رسانی می‌باشند. این سیستم‌ها به حفظ کیفیت کیک‌ها کمک شایانی می‌کنند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که قنادی‌ها را با یکدیگر متمایز می‌کند، کیفیت شیرینی‌های آن‌ها است. اگر یخچال‌های قنادی، از سیستم رطوبت رسانی استانداردی برخوردار باشند، می‌توانید کیک‌ها و شیرینی‌های‌تر را برای مدت زمان طولانی‌تری در یخچال‌ها نگهداری کنید. شیرینی ناب تبریزی، با کارفرمایی آقای سعیدی، یکی دیگر از پروژه هایی است که ما موفق شدیم با تلاش و پشتکار خود و رضایت کارفرما، آن را به اتمام برسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌های درج شده با ما در ارتباط باشید.

 

               

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *