قنادی ناتلی شعبه پونک

پروژه قنادی ناتلی

آدرس قنادی ناتلی : بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین هفدهم و نوزدهم (محله پونک)

شماره تماس : 02144450761

 

درباره پروژه قنادی ناتلی

اولین پروژه‌ای که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم، پروژه قنادی ناتلی است. باعث افتخار است که در این پروژه با قنادی بزرگ ناتلی همکاری داشته و در توسعه شعب بزرگ آن سهیم بوده‌ایم.

قنادی ناتلی با تولید محصولات با کیفیت، سابقه درخشان و شعبه‌های متعدد از بزرگترین و معروفترین قنادی‌ها در سراسر ایران است. پروژه مذکور مربوط به تجهیز یخچال‌های آخرین شعبه قنادی ناتلی واقع در منطقه پونک تهران است. یخچال‌های این شعبه که در گذشته توسط شرکت و تیم دیگری تجهیز شده بودند، با بررسی امکانات، آشنایی با تجهیزات مدرن و تیم مجرب ما، مورد تعویض قرار گرفتند.

در پروژه قنادی ناتلی 8 یخچال‌ تجهیز شده از لحاظ امکانات، سازگاری با شرایط نگهداری طولانی مدت انواع کیک و شیرینی، مقاومت و دوام و حتی زیبایی و هماهنگی با دکوراسیون بر سیستم نگهداری و یخچال‌های قبل برتری داشته و با ویژگی‌های منحصر به فرد، تمام انتظارات مشتری از یک یخچال مجهز و مناسب برای قنادی را برآورده می‌کنند. اما این ویژگی‌ها چه هستند؟

 

ویژگی‌های منحصر به فرد یخچال‌‌های تجهیز شده در پروژه قنادی ناتلی

۱. یخچال‌های تجهیز شده طی پروژه قنادی ناتلی، دارای سیستم رطوبت سرد هستند. این سازوکار کاملا متناسب با شرایط نگهداری مواد در قنادی بوده و مزیت بزرگی نسبت به سایر یخچال‌ها محسوب می‌شود. یخچال دارای سیستم رطوبت سرد، تازگی، لطافت بافت انواع کیک و شیرینی تر را حفظ می‌کند و ماندگاری آن را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

۲. از لحاظ بدنه و ظاهر تمامی یخچال‌ها بهترین کیفیت را داشته و هماهنگی چشمگیری با دکوراسیون داخلی و تم فروشگاه دارند.

۳. ابعاد استاندارد و مناسب یخچال‌ها، از دیگر ویژگی‌های مثبت آن‌هاست. طول 8 یخچال تجهیز شده برابر با اندازه استاندارد 2 متر و عرض آن 140 cm است. فضای داخلی مفید یخچال با حجم 192 سانتی‌متر، قابلیت نگهداری 7 دیس کیک و شیرینی را دارد.

۴. سیستم نوفراست (NoFrost) از جمله سازوکارهای مهم یخچال‌های قنادی بوده که به خوبی در این یخچال‌ها تجهیز شده است. در این سیستم با وجود پنل‌های خنک کننده هیچ گونه برفکی در یخچال مشاهده نمی‌شود.

۵. شیشه‌های به‌کار رفته در یخچال‌ها، تماما از نوع دوجداره و دارای گاز آرگون هستند. وجود گاز در بین شیشه‌ها سبب کاهش قابل توجه رسانایی گرمایی و نفوذ حرارت به فضای خنک داخل یخچال می‌شود.

 ۶. طبقه‌های مقاوم داخل یخچال از جنس شیشه نشکن 10 میل سکوریت است.

۷. کمپرسور مورد استفاده در یخچال‌ها، همگی کمپرسور سکاپ ۳/۴ مثبت یا همان دانفوس سابق، بهترین کمپرسور حال حاضر دنیا است.

۸. ترموستات یخچال‌ها ترموستات کرل، با کیفیت و با دوام ساخت ایتالیا است که یکی از بهترین و گران قیمت‌ترین ترموستات‌‌هاست.

۹. مشکل درب یخچال‌ها، دوام کم، عدم روان بودن و سختی کار از رایج‌ترین مشکلات یخچال‌های قنادی بوده که با درب روان و کشویی این یخچال‌ها به خوبی برطرف شده است.

سخن پایانی

باعث افتخار ماست که با جلب اعتماد و رضایت مدیر عامل شرکت ناتلی، جناب آقای زهتاپ، پروژه تجهیز یخچال‌های آخرین شعبه قنادی را به انجام رسانده‌ایم و طی قراردادهای جدید در صدد تجهیز شعب دیگر و تعویض یخچال‌های قدیمی برخی شعبه‌ها که قبلا تجهیز شده‌اند، هستیم.

تصمیم بر این است که یخچال‌های ناکارآمد و قدیمی شعبه‌های متعدد قنادی بزرگ ناتلی یک به یک با یخچال‌های پیشرفته مجموعه تعویض شوند. چرا که این یخچال‌ها با فناوری‌های نوین، متناسب با فضای قنادی بوده و در ماندگاری، حفظ تازگی و لطافت انواع کیک و شیرینی تر تاثیر به سزایی دارند و همچنین از لحاظ ابعاد، طرح کلی و ظاهر مفید و کارآمد واقع می‌شوند.

                     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *