یخچال قصابی

 

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین تجهیزاتی که هر قصابی و سوپر گوشتی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد یخچال‌های قصابی هستند. این دسته از یخچال‌ها با یخچال‌هایی که در سوپر مارکت‌ها و لبنیاتی وجود دارد تفاوت‌های بسیاری دارد، عملکردهای هر یک از این دستگاه‌ها کاملاً متفاوت است.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که خرید یخچال قصابی ویترینی دارد این است که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌ها را در ابعاد و اندازه‌های مختلفی سفارش دهید. به عنوان مثال برخی از خریداران این یخچال‌ها قصد دارند در یخچال‌های قصابی ویترینی خود آویز لاشه طراحی شود تا به راحتی بتوانند گوشت‌های فروشگاه را با استفاده از این نگهدارنده‌ها در معرض دید قرار دهند، این در حالی است که برخی از خریداران تمایل دارند در یخچال قصابی ویترینی آن‌ها طبقه قرار داده شود تا گوشت‌ها به صورت بسته بندی در طبقه‌ها چیده شوند. این یخچال‌ها با توجه به کاربرد آن‌ها دارای انواع بسیار مختلفی است.

 

 

انواع یخچال قصابی (یخچال قصابی تک درب، یخچال قصابی دو درب و غیره)

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره کردیم در هنگام خرید یخچال‌های قصابی خریدار می‌تواند یخچال‌ها را در ابعاد و انواع مختلف سفارش دهد. انواع یخچال‌های قصابی که شما می‌توانید خرید آن‌ها را انجام دهید عبارت‌اند از:

 • یخچال قصابی تک درب
 • یخچال قصابی 2 درب
 • یخچال قصابی 4 درب
 • یخچال قصابی ایستاده استیل
 • یخچال قصابی نما تمام شیشه
 • یخچال قصابی لاشه خور
 • یخچال قصابی دارای انباری
 • یخچال قصابی خوابیده
 • و…

 

یخچال قصابی

یخچال‌های قصابی با توجه به سفارش‌هایی که کارفرما ارائه می‌دهد در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی ساخته می‌شود. برخی از فاکتورهایی که بر روی قیمت نهایی یخچال قصابی تأثیر گذار است عبارت‌اند از:

 • تعداد درب
 • جنس بدنه
 • ابعاد یخچال
 • جنس شیشه‌ها
 • دارای آویز لاشه یا طبقه
 • نوع موتور
 • و …

عواملی که در بالاتر برای شما بیان کردیم بر روی قیمت نهایی یخچال تأثیر گذار می‌باشد و با توجه به آن‌ها قیمت می‌تواند کاهش و یا افزایش داشته باشد. در صورتی که تمایل دارید بروزترین لیست قیمت یخچال قصابی را داشته باشید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

قیمت یخچال قصابی

 

قیمت یخچال قصابی

قیمت یخچال‌های قصابی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که باید تمامی این پارامترها را در کنار یکدیگر قرار داد تا بتوان قیمت یخچال قصابی را تعیین کرد. به عنوان مثال جنس بدنه یخچال‌های قصابی در هنگام تولید دارای تنوع بسیار بالایی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود. نکته دیگری که بر روی قیمت یخچال قصابی تأثیر گذار می‌باشد محیط داخلی است، قابل شست و شو بودن یخچال‌ها از اهمیت بالایی برای قصابی‌ها برخوردار است، زیرا می‌توانند محیط داخلی را در حالت استاندارد نگه دارند و مشتری‌ها گوشت با کیفیت را خریداری کنند.

تمامی یخچال‌های قصابی هنگام طراحی در داخل خود از نورهای led استفاده کرده‌اند، در این صورت خریدار می‌تواند لوگو و یا اسم مورد نظر خود را بر روی بدنه حک کند و لامپ‌های led به آن نمای زیبایی دهند.

 

لیست قیمت یخچال قصابی

تعیین کننده قیمت یخچال قصابی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که می‌توان به تعداد درب، نوع موتور، جنس بدنه، ابعاد یخچال نمایشگر و جنس شیشه‌ها، لاشه آویز دار بودن و… اشاره کرد.

در صورتی که شما قصد خرید این نوع از محصولات را دارید اما دانش کافی را در این راه ندارید می‌توانید از کارشناسان ما در خرید یخچال قصابی، یخچال قصابی بزرگ، یخچال گوشت قصابی، یخچال قصابی تک درب، یخچال قصابی کوچک و… کمک بگیرید و آن‌ها به شما بروزترین قیمت‌ها را اعلام خواهند کرد. علاوه بر این موضوع، کارشناسان ما به شما در انتخاب بهترین یخچال قصابی با توجه به کاربرد مورد نیاز شما نیز کمک خواهند کرد.

 

قیمت یخچال قصابی دست دوم

از یخچال‌های ایستاده در صنعت یخچال سازی می‌توان به یخچال‌های قصابی اشاره کرد. امروزه این دسته از محصولات نیز به صورت دست دوم به فروش می‌رسند. تجهیزات مختلفی که در این یخچال‌ها به کار رفته است باعث متمایز شدن این دسته از یخچال‌ها با دیگر یخچال‌ها شده است، در نتیجه این دسته از یخچال‌ها دارای تجهیزات بسیار مهم‌تری هستند که در هنگام خرید یخچال قصابی دست دوم ممکن است به این تجهیزات آسیب وارد شده باشد و کارایی مناسبی را برای شما نداشته باشند.

امروزه قیمت یخچال قصابی دست دوم هم رده یخچال‌های قصابی نو می‌باشد. خرید این دسته از یخچال‌ها به هیچ عنوان به شما پیشنهاد نمی‌شود زیرا ممکن است باعث بروز ضررهای مختلفی به شما شود. کارایی این یخچال‌ها با توجه به قیمت آن‌ها بسیار غیر معقول است.

قیمت یخچال قصابی نو

یکی از اصلی‌ترین تجهیزاتی که هر قصابی و سوپر گوشتی باید آن را تهیه کند یخچال‌های قصابی هستند. یخچال‌های قصابی دارای قیمت‌های مختلفی هستند که این قیمت‌ها با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شوند. برخی از پارامترهایی که در هنگام خرید یخچال قصابی نو بر روی قیمت آن‌ها تأثیر گذار است می‌توان به نورپردازی LED، طراحی داخلی و… اشاره کرد.

قیمت یخچال ایستاده قصابی

یخچال‌های قصابی که به صورت ایستاده طراحی شده‌اند، اقلام موجود در آن‌ها را زیر دمای اتاق و بالاتر از نقطه انجماد آب نگهداری می‌شوند. در این نوع از یخچال‌ها کابینت‌های آن در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته می‌شوند، این طراحی‌ها بسته به نوع محصولاتی که به نمایش گذاشته می‌شوند متفاوت هستند. قدرت موتوری که برای این یخچال‌ها در نظر گرفته شده است بالاتر از یخچال‌های دیگر در نظر گرفته می‌شود.

درون این یخچال‌ها نورپردازی‌های مختص به محصول استفاده شده است، در نتیجه مشتری‌ها به وضوح می‌توانند محصولات داخل را مشاهده کنند. شیشه‌هایی که در ساختار یخچال‌های ایستاده قصابی به کار رفته است می‌تواند جنس‌های مختلفی داشته باشد که این امر در قیمت نهایی محصول تأثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال کارفرما می‌تواند از شیشه‌های سکوریت نشکن دو جداره استفاده کند که فاصله‌ای که این شیشه‌ها دارند دارای گاز آرگون می‌باشد. این گاز در تبادل دمای محیط داخلی یخچال کمک شایانی خواهد کرد.

 

یخچال قصابی کوچک مدرن

 

یخچال قصابی مدرن

یخچال‌های قصابی مدرن عموماً از جنس استیل استنلس ضد زنگ طراحی شده است که شست و شوی آن‌ها را بسیار راحت‌تر از قبل کرده است، این متریال در حفظ بهداشت داخلی یخچال نیز نقش شایانی دارد. برخی از یخچال‌های قصابی مدرن دارای شیشه‌های سکوریت نشکن هستند که فاصله بین این دو شیشه حاوی گاز آرگون بوده که باعث حفظ برودت داخل یخچال خواهد شد.

این دسته از یخچال‌ها در ابعاد 5.1 و 2 متری تولید شده‌اند که شما می‌توانید در بازارهای داخلی آن را خریداری کنید. البته به این نکته دقت کنید، یخچال قصابی مدرن در ابعاد مختلفی که کارفرما در نظر داشته باشد قابل سفارش است. تعداد درب این یخچال‌ها حداقل 6 درب می‌باشد. سیستم‌های سرمایشی که در این یخچال‌ها به کار رفته است به صورت رادیات است. قدرت فوق‌العاده این دستگاه‌ها 1 اسب بخار می‌باشد. برخی از این یخچال‌ها دارای ترموستات‌های دیجیتال می‌باشند که کار با دستگاه را برای افراد آسان کرده است.

یخچال قصابی ویترینی

یخچال‌های قصابی ویترینی برای فروشگاه‌هایی خوب است که لاشه‌های گوشت را به صورت کامل در معرض دید قرار می‌دهند. این یخچال‌ها دارای گیره‌های مخصوصی است که نگهداری از لاشه‌ها را برای قصابی‌ها آسان‌تر کرده است. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از یخچال قصابی ویترینی این است که این محصولات کم مصرف هستند.

یخچال قصابی ویترینی دارای نمای دو طرفه می‌باشد و از قسمت جلویی آن تا پایین کاملاً شیشه‌ای در نظر گرفته شده است. در این مدل از یخچال‌ها مشتری‌ها به راحتی می‌توانند از مغازه دار درخواست کنند که محصول مورد نظر را خریداری کنند و از کیفیت گوشت‌ها نیز مطمئن باشند. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این یخچال عبارت‌اند از:

 • قابلیت نگهداری تکه‌های بزرگ گوشت
 • درب‌های کشویی و لولایی
 • تولید شده از استیل استنلس با کیفیت
 • شستشوی آسان

یخچال قصابی کوچک

یکی از زیر مجموعه‌های تجهیزات آشپزخانه صنعتی، یخچال‌های صنعتی یعنی یخچال‌های قصابی و لاشه خور می‌باشد. این دسته از محصولات از یخچال‌های سوپر مارکتی و لبنیاتی تفاوت‌های زیادی را دارند. کارفرما به راحتی می‌تواند یخچال‌های قصابی را در ابعاد و اندازه‌های مختلفی سفارش دهد.

یخچال‌های قصابی کوچک برای نگهداری از محصولات گوشتی بسته‌‌‌‌‌بندی به کار می‌رود تا مشتری به راحتی بتواند از آن‌ها دیدن کند. این یخچال‌ها دارای بخش‌های جدا برای خنک نگه داشتن گوشت دارند، یخچال قصابی کوچک دمای خود را بالاتر از نقطه انجماد و در قسمت فریز خود زیر نقطه انجماد دما را تنظیم می‌کند. این یخچال‌ها با دارا بودن ابعاد کوچک موتور بسیار قدرتمندی را دارند تا از فاسد شدن گوشت‌ها جلوگیری کنند. دمای این یخچال‌ها با استفاده از ترموستات‌های دیجیتالی قابلیت تنظیم شدن دارند.

خرید یخچال قصابی

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد دارای مغازه‌های قصابی و یا سوپر گوشت این است که بتوانند بهترین یخچال قصابی را با توجه به کاربرد آن‌ها خریداری کنند تا بتوانند انواع محصولات گوشتی، پروتئینی خود را در آن سالم و تازه نگه دارند، مصرف کننده به کیفیت و سالم بودن فراورده‌های گوشتی و پروتئینی اهمیت ویژه‌ای می‌دهد در نتیجه خرید بهترین یخچال به یکی از دغدغه‌های این افراد تبدیل شده است.

یخچال قصابی باید دمای داخلی را به گونه‌ای تنظیم کند که هیچ گونه فاسد شدن در گوشت‌ها دیده نشود، برای این کار نیز نیازمند به یک موتور بسیار قدرتمند هستند تا بتوانند در مدت زمان کوتاه دمای یخچال را پایین آورند و از خرابی‌های مختلف جلوگیری کنند.

دمای این یخچال‌ها باید 2 الی 4 درجه سانتی گراد تنظیم شود. موتورهایی که در این یخچال‌ها به کار رفته است می‌تواند تایلندی، فرانسه، اسپانیا یا دانفس آلمان باشد. در هنگام خرید یخچال قصابی به این نکته توجه کنید که شیشه‌های یخچال باید در برابر ضربه‌های احتمالی از خود مقاومت نشان دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *