شیرینی فروشی تیفانی

آدرس شیرینی فروشی تیفانی : تهران، خیابان ولنجک، نبش کوچه هفتم

شماره تماس : 02126802705

درباره قنادی و شیرینی فروشی تیفانی

 کارفرما : جناب آقای عسگری

محدوده : ولنجک تهران

 پروژه شیرینی تیفانی یکی از بهترین و شکیل ترین پروژه هایی است که تا به امروز انجام شده است. این پروژه در یکی از بهترین نقاط تهران یعنی منطقه ولنجک  اجرا شده است.

کارفرمای این پروژه آقای عسگری بودند که در طول اجرای این پروژه  همکاری خوبی با مجریان طرح داشتند و دست  مجریان طرح را در هزینه های  اجرای دکور برای اجرای مناسب پروژه خیلی باز گذاشته بودند. طراح دکور در طراحی اولیه با استفاده از همه المان های موجود واقعا سنگ تمام گذاشت و یک طراحی با کیفیت برای اجراء ارائه نمود.

برای چیدمان یخچال ها به خاطر حساسیت  آقای عسگری صاحب پروژه که تمایل داشتند پرژه با کیفیت بالا اجراء شود چندین بار به محل اجرای طرح مراجعه گردید. در طی این مراجعات چندین بار نظرات مشورتی در مورد چیدمان یخچال ها، بهترین چیدمان و بهترین دکور تبادل گردید تا در نهایت یک چنین پروژه شکیلی به اتمام برسد.

پروژه تیفانی با محصولات جدید مجموعه ایران استیل که مجهز به سیستم پیشرفته رطوبت زایی بهتر و نمای فوق العاده و صد در صد شیشه می باشد تجهیز شده است.

جمعا 14 دستگاه یخچال قنادی به آقای عسگری برای پروژه شیرینی تیفانی تحویل داده شد که شامل  یخچال های کیک، شیرینی تر، ویترین های نان و یخچال ایستاده تمام دکوری مخصوص نگهداری و نمایش کیک می شود. همچنین کارگاه شیرینی و کیک این مجموعه در طبقه دوم شیرینی فروشی تیفانی با دستگاه های مناسب تجهیز گردید.

علاوه بر این میزهای کار قنادی، میزهای کار فریزر و تجهیزات قنادی با توجه به اولویت این مجموعه تجهیز گردید تا در نهایت یک  پروژه با کیفیت و نمای دیداری  زیبایی به اتمام رسید.

2 پاسخ

  1. عاااالی
    هم شیرینیها و هم کافی و دسر ها فوق العاده س ، فضای کافه هم دلنشین و آرامشبخشه 👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *