تاپینگ بستنی

امروزه بستنی‌ها به یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌هایی تبدیل شده است که افراد زیادی به آن‌ها علاقه پیدا کرده‌اند، بستنی را می‌توان در فصل‌های مختلف استفاده کرد.

 

خرید تاپینگ بستنی

امروزه کافی‌شاپ‌ها و بستنی فروشی‌ها برای فروش بیشتر و زیباتر دیده شدن مغازه خود به سراغ خرید تاپینگ بستنی می‌روند. انواع تاپینگ بستنی مختلف وجود دارد که می‌توان آن را خریداری کرد که محبوب‌ترین تاپینگ های بستنی تاپینگ بستنی فانتزی و تاپینگ بستنی صنعتی می‌باشد. تا به امروز تمامی کافی‌شاپ‌ها و مغازه‌هایی که بستنی دارند برای نگهداری از محصولات خود خرید تاپینگ بستنی را انجام می‌دهند.

ابعاد تاپینگ بستنی در انواع مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تاپینگ بستنی لگن دار را انتخاب نمایید. هنگامی که مشتری‌ها وارد این مغازه‌ها می‌شوند با دیدن بستنی‌های مختلف در این تاپینگ ها جذب آن‌ها خواهند شد.

 

خرید تاپینگ بستنی

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی 20 لگن

دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED

طول : 195 سانتی متر
عمق:  90 سانتی متر
ارتفاع : 130 سانتی متر
قدرت کمپرسور : 2 اسب
کمپرسورهای کم مصرف : دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار : دارد

کاربرد تاپینگ بستنی

یکی از اصلی‌ترین تجهیزات سرمایشی که برای بسیاری از مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تاپینگ بستنی می‌باشد، انواع تاپینگ بستنی ( تاپینگ بستنی میوه‌ای، تاپینگ فالوده بستنی، تاپینگ بستنی آیس رولی)، برای خنک نگه داشتن بستنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، تا از بروز هر نوع خرابی و آب شدن بستنی‌ها جلوگیری شود. در داخل تاپینگ بستنی کاسه‌هایی طراحی شده است که در آن بستنی‌ها قرار داده می‌شود، با توجه به تعداد این کاسه‌ها لیست قیمت روز تاپینگ بستنی در سال 1401 مشخص می‌شود.

تاپینگ بستنی ارزان قیمت همان تاپینگ هایی است که ابعاد کوچک‌تر و کاسه‌های کمتری دارند. کاربرد تاپینگ بستنی زمانی می‌باشد که فروشنده قصد دارد بستنی‌های خود را در آن به نمایش بگذارد. لیست قیمت انواع تاپینگ بستنی با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. از اصلی‌ترین کاربرد تاپینگ بستنی در دیدرس قرار دادن بستنی در طعم‌های مختلف می‌باشد. قیمت تاپینگ بستنی دست دوم نیز با توجه به کاربرد تاپینگ بستنی تعیین می‌شود.

قیمت یخچال تاپینگ بستنی

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی 12 لگن

دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED

طول : 145 سانتی متر
عمق:  90 سانتی متر
ارتفاع : 130 سانتی متر
قدرت کمپرسور : 2 اسب
کمپرسورهای کم مصرف : دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار : دارد

 

انواع تاپینگ بستنی

خرید تاپینگ بستنی امروزه در تنوع‌های مختلفی انجام می‌شود، خرید این دسته از تجهیزات باعث جذب بیشتر مشتری‌ها به بستنی‌ها می‌شود. همان طور که در بالاتر نیز اشاره کردیم ابعاد تاپینگ بستنی در انواع مختلفی ساخته شده است. سازنده تاپینگ بستنی این تاپینگ ها را در انواع مختلفی ساخته است تا خواهان این تجهیزات با توجه به نیازشان آن‌ها را خریداری کنند. به عنوان مثال می‌توان به تاپینگ بستنی کوچک اشاره کرد. قیمت یخچال تاپینگ بستنی تنوع مختلفی دارد. انواع تاپینگ بستنی عبارت‌اند از:

 • تاپینگ بستنی لگن دار
 • تاپینگ بستنی رومیزی
 • تاپینگ صندوقی
 • تاپینگ بستنی فانتزی
 • تاپینگ بستنی صنعتی
 • تاپینگ های بستنی سیلور
 • تاپینگ بستنی کافی‌شاپ
 • تاپینگ بستنی لگن دار
 • تاپینگ بستنی شیشه‌ای
 • و…

تاپینگ بستنی فانتزی

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی 20 لگن

دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED

طول : 195 سانتی متر
عمق:  90 سانتی متر
ارتفاع : 130 سانتی متر
قدرت کمپرسور : 2 اسب
کمپرسورهای کم مصرف : دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار : دارد

تاپینگ بستنی صنعتی

یکی از انواع تاپینگ بستنی می‌توان به تاپینگ بستنی صنعتی اشاره کرد، تاپینگ بستنی صنعتی در حقیقت یکی از انواع فریز و یخچال صنعتی به حساب می‌آید که امروزه به یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین تجهیزات در یک مغازه بستنی فروشی تبدیل شده است، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید تاپینگ بستنی این است که این تاپینگ علاوه بر نگه داشتن بهداشتی بستنی‌ها، آن‌ها را در دیدرس مشتری‌ها نیز قرار می‌دهد.

تاپینگ بستنی صنعتی در ابعاد مختلفی ساخته می‌شود. قیمت یخچال تاپینگ بستنی صنعتی نیز با توجه به ابعاد و کاسه‌های داخل آن تعیین می‌شود. علاوه بر این موضوعات این یخچال بستنی‌ها باعث حفظ تازگی و نگه داشتن کیفیت بستنی‌ها می‌شود و این امر باعث افزایش فروش بستنی نیز خواهد شد. شما با خرید تاپینگ بستنی در ابعاد مختلف می‌توانید به مشتری‌های خود این امکان را می‌دهید تا در بین بستنی‌های مورد علاقه خود بهترین را انتخاب کنند.

امروزه انواع تاپینگ بستنی وجود دارد که در مدل‌های مختلفی تولید شده است، در این تاپینگ ها تعداد لگن‌های مختلفی برای نگهداری بستنی وجود دارد که این امر در قیمت نهایی تاپینگ تأثیرات زیادی دارد. کارفرما می‌تواند با توجه به نیاز خود انواع تاپینگ بستنی در ابعاد مختلف را خریداری کند به عنوان مثال می‌توان به تاپینگ بستنی شیشه‌ای، تاپینگ بستنی میوه‌ای، تاپینگ فالوده بستنی، تاپینگ بستنی رومیزی، تاپینگ بستنی کافی‌شاپ، تاپینگ بستنی لگن دار،تاپینگ صندوقی، تاپینگ بستنی کوچک و… اشاره کرد.

تاپینگ بستنی فانتزی

تاپینگ بستنی فانتزی در حقیقت همان تاپینگ بستنی صنعتی می‌باشد، هر دوی این تاپینگ ها دارای کاربرد یکسانی می‌باشند اما با یکدیگر کمی تفاوت‌های ریزی نیز دارند. تفاوت تاپینگ صنعتی با تاپینگ فانتزی را می‌توان به این صورت بیان کرد که آن‌ها در ابعاد و لگن‌های استفاده شده در آن تفاوت دارند. از دیگر تفاوت‌های بین این دو دستگاه می‌توان به جنس بدنه در آن‌ها اشاره کرد، جنس بدنه در تاپینگ صنعتی از ورق استیل استفاده می‌شود و در تاپینگ های فانتزی از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود.تاپینگ بستنی فانتزی در انواع مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که امروزه به یکی از ضروری‌ترین تجهیزات شناخته شده است.

کاربرد تاپینگ بستنی این است که باعث حفظ کیفیت و عدم خرابی خوراکی‌های داخل آن می‌شود. کارفرماها از این تجهیزات در رستوران‌های سلف نیز استفاده می‌کنند تا مشتری‌ها بتوانند به راحتی مواد مورد نیاز خود را بردارند. در هنگام خرید تاپینگ بستنی در انواع مختلف باید یک نکته را در نظر داشته باشید آن هم قدرت موتور می‌باشد، هر چه کاسه‌های آن‌ها بیشتر باشد قدرت موتور نیز بیشتر می‌شود این امر باعث می‌شود قیمت یخچال بستنی تاپینگ افزایش پیدا کند.

 

تاپینگ بستنی کوچک

همان طور که گفته شد، کارفرما با توجه به نیاز خود می‌تواند تاپینگ را در ابعاد و اندازه‌ای مختلف سفارش دهد. افراد زیادی در این صنف مشغول به فعالیت هستند که برخی از آن‌ها دارای مغازه‌های بزرگ هستند و از تاپینگ هایی با سایز بزرگ استفاده می‌کنند و دسته دیگر نیز دارای مغازه‌های کوچک‌تر هستند و ترجیح می‌دهند از تاپینگ بستنی کوچک در مغازه خود استفاده کنند تا دید زیباتری داشته باشند. شما به راحتی می‌توانید تاپینگ ها را در ابعاد کوچک، بزرگ و متوسط سفارش و آن‌ها را خریداری کنید.

 

انواع یخچال بستنی اسکوپی

یکی از پرفروش‌ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی که امروزه در بیشتر مغازه‌ها از آن استفاده می‌شود یخچال بستنی اسکوپی می‌باشد. انواع یخچال بستنی اسکوپی امروزه در دسترس کارفرماها قرار گرفته است که این یخچال‌های اسکوپی در طراحی خود از استانداردهای لازمه بهره گرفته‌اند. برخی از مشخصات و ویژگی‌های یخچال بستنی اسکوپی می‌توان به نورپردازی‌های زیبا با لامپ led اشاره کرد که باعث می‌شود مشتری‌ها راحت‌تر بتوانند بستنی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مزایا خرید تاپینگ بستنی اسکوپی به این صورت است که در زیر این تاپینگ ها برای سهولت در جا به جایی چرخ‌های مخصوصی در نظر گرفته شده است که کارفرما بتوانید راحت‌تر این دستگاه را جا به جا کند. از دیگر مشخصات و ویژگی‌های یخچال بستنی اسکوپی می‌توان به عایق بندی فوم تزریق در این یخچال‌ها نام برد. این عایق بندی از اتلاف انرژی و دمای داخل تاپینگ جلوگیری می‌کند. برخی از اصلی‌ترین مزیت‌های خرید تاپینگ بستنی اسکوپی به شرح زیر است:

 • نمای بیرونی فولاد ضد زنگ
 • بنماری استیل
 • کنترل دما قابل تنظیم
 • بدنه دستگاه
 • محدوده دما
 • طراحی سفارشی
 • نورپردازی داخلی جذاب
 • و…

 

قیمت یخچال تاپینگ بستنی

امروزه انواع تاپینگ بستنی (تاپینگ بستنی میوه‌ای، تاپینگ فالوده بستنی، تاپینگ بستنی آیس رولی) تولید شده است، هر یک از این تاپینگ ها دارای قیمت‌های مختلفی می‌باشند. لیست قیمت انواع تاپینگ بستنی صنعتی و فانتزی را عوامل مختلفی تعیین می‌کند که می‌توان به تعداد کاسه‌ها، قدرت کمپرسور و…. اشاره کرد.

قیمت یخچال تاپینگ بستنی به این صورت می‌باشد که هر چه کاسه‌های بیشتری در آن وجود داشته باشد باعث می‌شود قدرت موتور نیز افزایش داشته باشد که این امر باعث بالاتر شدن قیمت می‌شود. کاربرد تاپینگ بستنی نیز در تعیین لیست قیمت روز تاپینگ بستنی در سال 1401 بی تأثیر نمی‌باشد.  لیست قیمت تاپینگ بستنی را می‌توانید از کارشناسان ما تهیه کنید. قیمت تاپینگ دست دوم نیز با توجه به همین پارامترها تعیین می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *